Upozornění: Autor článku čerpal údaje z jiných zdrojů. Je proto možné, že informace jsou již neaktuální a neodpovídají tak současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Hledáme nejvýhodnější konsolidaci půjček

Konsolidace půjček nejvýhodnější

5. června 2015

Dostat se do situace kdy splácíte několik půjček zároveň, vůbec není složité. Vezmete si jednu půjčku a díky vysokým splátkám a nebo dalším mimořádným výdajům vám nevystačí peníze na zaplacení některé ze splátek. Co tedy udělat?

Pokud není co prodat například do zastavárny a splátku nelze odložit bez velkých sankcí, je třeba si půjčit další peníze. Takováto druhá půjčka však musí mít tak vysoké splátky a nebo takovou splatnost, aby dlužníka nedostala do situace, kdy si bude muset vzít již třetí půjčku. Vzetí 3 půjčky by již pravděpodobně znamenalo, že splácíte více než vyděláváte. Jak by taková situace dopadla si možná dokážete představit - následovala by exekuce majetku dlužníka a nebo lidí v místě, kde bydlí - zdržuje se.

Snížení počtu splátek pomocí konsolidace

Možností jak předejít exekuci a splácení peněz více firmám najednou je právě takzvaná konsolidace půjček, dále v tomto článku si řekneme, jak můžeme najít nejvýhodnější konsolidaci půjček.

Co je to konsolidace půjček

Konsolidace je spojení - sloučení - dvou nebo více půjček - bankovních či nebankovních úvěrů, dluhů na kreditních kartách, kontokorentech apod. Půjčky se konsolidují - sloučí - do jednoho nového úvěru, který je splácen jiné firmě, která tento konsolidovaný úvěr nabízí. Podmínky konsolidovaného úvěru jsou různé, každá firma má trochu jiné, a tak je třeba si pečlivě prostudovat firemní nabídku a podmínky. U některých úvěrů je možné docílit nižší celkové měsíční splátky. Možná, že právě snížení splátky je to, o co dlužník usiluje a kvůli čemu má o konsolidaci půjček zájem. Avšak ne vždy je snížení ceny a prodloužení doby splácení možné, to již je třeba se nezávazně a bezplatně dozvědět u firmy, která konsolidace provádí.

Nejvýhodnější konsolidaci půjček

A která je nejvýhodnější konsolidaci půjček - to jednoduše říci nelze. Můžeme se ale orientovat podle základních parametrů, podle kterých mezi sebou můžeme konsolidace porovnávat:

  • Jaká bude výsledná úroková sazba a RPSN výsledného (konsolidovaného) úvěru?
  • Jaké jsou poplatky za vyřízení sloučení půjček?
  • Lze konsolidovat jakékoliv závazky nebo například jen bankovní půjčky?
  • Do jaké cekové výše je možné půjčky sloučit?
  • Je potřeba ručitel a - nebo zástava?

To jsou některá ze základních vodítek, která nám mohou pomoci najít tu nejvýhodnější konsolidaci půjček.


Další tipy:

Podnikatelské úvěry Fio Banka
Jak používat kreditní kartu
Co je to směnka
Jak probíhá refinancování půjček

SMS půjčka bez poplatku 1 Kč
Nejvýhodnější konsolidace půjček
Zuno půjčka
Půjčka ještě dnes na účtě
Rychlé půjčky Liberec
Půjčka CreditOn


Doporučujeme:

Informace na téma půjčka 20000 jště dnes semůžete dovědě také například na Maxi-Půjčky.cz

Půjčka bez doložení příjmu - online půjčka, u které nemusíte dokládat, kolik vyděláváte.

Potřebujete půjčku 150000 na auto, na bydlení, nebo zkrátka na cokoliv? Navštivte stránky Půjčka-150000.cz

Půjčka 50000 Kč patří mezi často žádané a oblíbené půjčky. Bližší informace o nabídce těchto půjček se dozvíte na půjčka50000-ihned.cz

S výběrem kávovaru Vám poradíme na stránkách www.kávovary-informace.cz.

Ze světa půjček:

Na Trhu půjček online se dnes můžeme setkat s celou škálou úvěrových produktů. Společnosti poskytující půjčky nás doslova bombardují svojí nabídkou. V dnešních dnech je velmi populární napřiklad půjčka do 20000 ihned a z nebankovních produktů zejména rychlá půjčka bez registru a půjčky na ruku ihned.

Konsolidace půjček bez registru je tady zase pro ty, kdo už dvě nebo více půjček mají a chtějí platit méně. V neposlední řadě je potřeba zmínit bankovní i nebankovní půjčku pro ženy – zaměřenou na ženy a jejich finanční potřeby.


© 2015 iPůjčka-ještě-dnes.cz, všechna práva vyhrazena.
Informace na těchto stránkách jsou pro referenci. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.