Pozor: Web nemusí zcela odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů (zák. č. 257/2016 Sb.). Články totiž již mohou obsahovat neaktuální informace.

Hledáme nejvýhodnější konsolidaci půjček

Konsolidace půjček nejvýhodnější

5. června 2015

Dostat se do situace kdy splácíte několik půjček zároveň, vůbec není složité. Vezmete si jednu půjčku a díky vysokým splátkám a nebo dalším mimořádným výdajům vám nevystačí peníze na zaplacení některé ze splátek. Co tedy udělat?

Pokud není co prodat například do zastavárny a splátku nelze odložit bez velkých sankcí, je třeba si půjčit další peníze. Takováto druhá půjčka však musí mít tak vysoké splátky a nebo takovou splatnost, aby dlužníka nedostala do situace, kdy si bude muset vzít již třetí půjčku. Vzetí 3 půjčky by již pravděpodobně znamenalo, že splácíte více než vyděláváte. Jak by taková situace dopadla si možná dokážete představit - následovala by exekuce majetku dlužníka a nebo lidí v místě, kde bydlí - zdržuje se.

Snížení počtu splátek pomocí konsolidace

Možností jak předejít exekuci a splácení peněz více firmám najednou je právě takzvaná konsolidace půjček, dále v tomto článku si řekneme, jak můžeme najít nejvýhodnější konsolidaci půjček.

Co je to konsolidace půjček

Konsolidace je spojení - sloučení - dvou nebo více půjček - bankovních či nebankovních úvěrů, dluhů na kreditních kartách, kontokorentech apod. Půjčky se konsolidují - sloučí - do jednoho nového úvěru, který je splácen jiné firmě, která tento konsolidovaný úvěr nabízí. Podmínky konsolidovaného úvěru jsou různé, každá firma má trochu jiné, a tak je třeba si pečlivě prostudovat firemní nabídku a podmínky. U některých úvěrů je možné docílit nižší celkové měsíční splátky. Možná, že právě snížení splátky je to, o co dlužník usiluje a kvůli čemu má o konsolidaci půjček zájem. Avšak ne vždy je snížení ceny a prodloužení doby splácení možné, to již je třeba se nezávazně a bezplatně dozvědět u firmy, která konsolidace provádí.

Nejvýhodnější konsolidaci půjček

A která je nejvýhodnější konsolidaci půjček - to jednoduše říci nelze. Můžeme se ale orientovat podle základních parametrů, podle kterých mezi sebou můžeme konsolidace porovnávat:

  • Jaká bude výsledná úroková sazba a RPSN výsledného (konsolidovaného) úvěru?
  • Jaké jsou poplatky za vyřízení sloučení půjček?
  • Lze konsolidovat jakékoliv závazky nebo například jen bankovní půjčky?
  • Do jaké cekové výše je možné půjčky sloučit?
  • Je potřeba ručitel a - nebo zástava?

To jsou některá ze základních vodítek, která nám mohou pomoci najít tu nejvýhodnější konsolidaci půjček.


Další tipy:

Půjčka před výplatou – rychlá, ale drahá záplata
Podnikatelské úvěry Fio Banka
Jak používat kreditní kartu
Co je to směnka
Jak probíhá refinancování půjček

Co je to ESG investování?
SMS půjčka bez poplatku 1 Kč
Nejvýhodnější konsolidace půjček
Zuno půjčka
Půjčka ještě dnes na účtě
Rychlé půjčky Liberec
Půjčka CreditOn
Kam můžeme investovat


Doporučujeme:

Informace na téma půjčka 20000 jště dnes semůžete dovědě také například na Maxi-Půjčky.cz

Půjčka bez doložení příjmu - online půjčka, u které nemusíte dokládat, kolik vyděláváte.

Potřebujete půjčku 150000 na auto, na bydlení, nebo zkrátka na cokoliv? Navštivte stránky Půjčka-150000.cz

Půjčka 50000 Kč patří mezi často žádané a oblíbené půjčky. Bližší informace o nabídce těchto půjček se dozvíte na půjčka50000-ihned.cz

S výběrem kávovaru Vám poradíme na stránkách www.kávovary-informace.cz.

Ze světa půjček:

Na Trhu půjček online se dnes můžeme setkat s celou škálou úvěrových produktů. Společnosti poskytující půjčky nás doslova bombardují svojí nabídkou. V dnešních dnech je velmi populární napřiklad půjčka do 20000 ihned a z nebankovních produktů zejména rychlá půjčka bez registru a půjčky na ruku ihned.

Konsolidace půjček bez registru je tady zase pro ty, kdo už dvě nebo více půjček mají a chtějí platit méně. V neposlední řadě je potřeba zmínit bankovní i nebankovní půjčku pro ženy – zaměřenou na ženy a jejich finanční potřeby.


© 2019 iPůjčka-ještě-dnes.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.