Pozor: Web nemusí zcela odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů (zák. č. 257/2016 Sb.). Články totiž již mohou obsahovat neaktuální informace.

Rychlé půjčky ještě dnes na účet

7. března 2015

Ferratum, Kredia, CreditOn, ViaSMS - to jsou jen některé ze společností, které poskytují rychlé půjčky dnes na účet. Podívejme se, jaké jsou parametry těchto půjček a jak rychle lze peníze prostřednictvím těchto produktů získat.

Půjčky do výplaty

Někdy se tyto půjčky označují také jako "půjčky do výplaty" nebo malé rychlé SMS půjčky. Jejich účel s charakteristiky jsou velmi podobné: Slouží k překonání kritického období před výplatou, a od toho se také odvíjí jejich parametry.

Charakteristika půjček do výplaty:

  • Krátká doba splatnosti
  • Nízká částka
  • Žádost online nebo pomocí mobilního telefonu
  • Rychlé poukázání peněz po schválení
  • Vyšší úroky a poplatky

Půjčky až 12000 Kč na 30 dní

Rychlé půjčky ještě dnes na účet jsou přidělovány v částkách od zhruba 500 do 10000 Kč na dobu maximálně 30 nebo 31 dní. Lze o ně žádat prostřednictvím on-line žádosti přes internet, v některých případech také pomocí SMS zprávy z Vašeho mobilního telefonu (poté, co se zaregistrujete online na internetu). Po odeslání Vaší žádosti je žádost během několika minut posouzena, vyhodnocena a Vy se během chvilky dozvíte o schválení či neschválení. V případě schválení jsou peníze okamžitě odeslány na Váš účet, takže není nic neobvyklého, když peníze obdržíte již do 15 minut od odeslání žádosti.

Půjčka ještě dnes na účet

Díky tomu, že většina kroků ve zpracování a vyhodnocení žádosti je automatizována, je možno dosáhnout takovéto rychlosti, takže rychlá půjčka dnes na účet není z říše přání, ale stává se realitou. K rychlosti přidělování těchto půjček přispívá také to, že není zpravidla vyžadováno potvrzení o příjmech a někdy se nekontrolují ani záznamy v registrech. Rychlost je zde ovšem vyvážena některými nevýhodami - zejména vysokou úrokovou sazbou a RPSN, které je několikanásobně vyšší než u běžných půjček.


Další tipy:

Půjčka před výplatou – rychlá, ale drahá záplata
Podnikatelské úvěry Fio Banka
Jak používat kreditní kartu
Co je to směnka
Jak probíhá refinancování půjček

Co je to ESG investování?
SMS půjčka bez poplatku 1 Kč
Nejvýhodnější konsolidace půjček
Zuno půjčka
Půjčka ještě dnes na účtě
Rychlé půjčky Liberec
Půjčka CreditOn
Kam můžeme investovat


Doporučujeme:

Půjčka 50000 Kč patří mezi často žádané a oblíbené půjčky. Bližší informace o nabídce těchto půjček se dozvíte na půjčka50000-ihned.cz

Informace na téma půjčka 20000 jště dnes semůžete dovědě také například na Maxi-Půjčky.cz

Půjčka bez doložení příjmu - online půjčka, u které nemusíte dokládat, kolik vyděláváte.

S výběrem kávovaru Vám poradíme na stránkách www.kávovary-informace.cz.

Potřebujete půjčku 150000 na auto, na bydlení, nebo zkrátka na cokoliv? Navštivte stránky Půjčka-150000.cz

Ze světa půjček:

Něžnější část populace jistě využije půjčku pro ženy, která je šitá na míru finančním potřebám žen. A pokud vám chybí peníze napříkla na vybavení domácnosti, můžete využít půjčku do 20000 ihned.

Trh půjček ale nabízí také další možnosti – kupříkladu Půjčky na ruku ihned nebo rychlou půjčku bez registru jako příklady nebankovních půjček. Pro ty, kteří mají více půjček a chtějí je sloučit do jedné je tady pak konsolidace půjček bez registru.© 2019 iPůjčka-ještě-dnes.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.