Pozor: Web nemusí zcela odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů (zák. č. 257/2016 Sb.). Články totiž již mohou obsahovat neaktuální informace.

Podnikatelské úvěry Fio Banka

Půjčka ještě dnes - žádný problém

26. listopadu 2015

Jak začít podnikat, pokud nemáte do začátku dost financí? Založení firmy vám usnadní podnikatelské úvěry Fio Banka, určené pro rozjezd podnikání nebo řešení finančních problémů v průběhu podnikatelské činnosti. Fio Banka je totiž bankou nejen běžných spotřebitelů, ale i podnikatelů z České republiky nebo Slovenska.

Kolik si můžete pro své podnikání půjčit?

K úvěrovým produktům pro podnikatele patří investiční úvěr, provozní úvěr nebo financování projektů. Podnikatelé si mohou půjčit 3 miliony až 300 milionů Kč se splatností 1 až 8 let. Je to pro vás příliš vysoká částka? Pak se poohlédněte po kontokorentním úvěru, se kterým získáte od 5 000 do 1,5 milionu Kč.

Čím ručit

Vzhledem k tomu, že v tomto případě už nejde o žádné nízké částky, vyžaduje banka ručení, a to v podobě movitého nebo nemovitého majetku či bonitních pohledávek. Určitě vás potěší absence některých poplatků, jako jsou poplatky za vedení úvěru, vedení účtu a platební styk, zdarma je i ocenění nemovitosti. Poskytnutí úvěru je ale zpoplatněno. Dobrou zprávou pro mnoho klientů je, že úvěr můžete kdykoliv splatit předčasně.

Jak podnikatelský úvěr získat

Co musíte pro získání podnikatelského úvěru u Fio udělat? Vyplníte online formulář na stránkách banky, a na jeho základě vás zkontaktuje pracovník banky, který s vámi individuálně probere otázku financování.

Několik druhů úvěrů určených pro podnikání

Podnikatelských úvěrů Fio Banka je několikero. Úvěr na investiční financování pomáhá stávajícím podnikatelům rozšířit jejich aktivity nebo naplnit zcela nový podnikatelský záměr, určen je pro hmotný i nehmotný majetek. Úvěr na provozní financování poskytne peníze, pokud se jich nedostává na splatné faktury, nebo když klienti neplatí včas. Úvěr na developerské projektové financování slouží i výstavbě nemovitosti, kterou chce následně podnikatel prodat nebo pronajmout.

Nevybrali jste si?

Pokud ani jeden z úvěrů přesně nevyhovuje vašim záměrům, můžete využít třeba americkou hypotéku od Fio, která je bezúčelová a se zástavou nemovitosti. Tato banka vám také umožní refinancovat vaše závazky, zejména pokud máte úvěrů více a u různých finančních institucí. Problémem není ani sestavení podnikatelského úvěru zcela na míru podle individuálních požadavků.


Další tipy:

Půjčka před výplatou – rychlá, ale drahá záplata
Podnikatelské úvěry Fio Banka
Jak používat kreditní kartu
Co je to směnka
Jak probíhá refinancování půjček

Co je to ESG investování?
SMS půjčka bez poplatku 1 Kč
Nejvýhodnější konsolidace půjček
Zuno půjčka
Půjčka ještě dnes na účtě
Rychlé půjčky Liberec
Půjčka CreditOn
Kam můžeme investovat


Doporučujeme:

Půjčka 50000 Kč patří mezi často žádané a vyhledávané půjčky. Bližší informace o nabídce půjček této výše se dozvíte na webu půjčka50000-ihned.cz

Půjčka bez doložení příjmu - online půjčka, u níž nemusíte dokládat, kolik vyděláváte.

Pokud si nejste jistí, jakému kávovaru dát přednost, s výběrem Vám poradí na stránkách www.kávovary-informace.cz.

Potřebujete půjčku 150000 na auto, na bydlení, nebo zkrátka na cokoliv? Navštivte stránky Půjčka-150000.cz

Ze světa půjček:

Něžnější část populace jistě využije půjčku pro ženy, která je šitá na míru finančním potřebám žen. A pokud vám chybí peníze napříkla na vybavení domácnosti, můžete využít půjčku do 20000 ihned.

Trh půjček ale nabízí také další možnosti – kupříkladu Půjčky na ruku ihned nebo rychlou půjčku bez registru jako příklady nebankovních půjček. Pro ty, kteří mají více půjček a chtějí je sloučit do jedné je tady pak konsolidace půjček bez registru.


© 2019 iPůjčka-ještě-dnes.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.